Shqip » Urdu   Persona


1 [njё]

Persona

-

‫1 [ایک]‬
aik

‫اشخاص‬
alwxac

1 [njё]

Persona

-

‫1 [ایک]‬
aik

‫اشخاص‬
alwxac

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipاردو
unё ‫م---
m--n
unё dhe ti ‫م-- ا-- ت--
m--- a-- t-m
ne tё dy ‫ہ- د-----
h-- d--o
   
ai ‫و--
w-h
ai dhe ajo ‫و- (م---) ا-- و- (م---)‬
w-- a-- w-h
ata tё dy ‫و- د-----
w-- d--o
   
burri ‫م---
m--d
gruaja ‫ع----
a---t
fёmija ‫ب---
b---a
   
njё familje ‫ا-- خ------
a-- k------n
familja ime ‫م--- خ------
m--- k------n
Familja ime ёshtё kёtu. ‫م--- خ----- ی--- ہ---
m--- k------- y---- h-- -
   
Unё jam kёtu. ‫م-- ی--- ہ----
m--- y---- h--n
Ti je kёtu. ‫ت- ی--- ہ---
t-- y---- h--
Ai ёshtё kёtu dhe ajo ёshtё kёtu. ‫و- (م---) ی--- ہ- ا-- و- (م---) ی--- ہ---
w-- y---- h-- a-- w-- y---- h-- -
   
Ne jemi kёtu. ‫ہ- ی--- ہ----
h-- y---- h---
Ju jeni kёtu. ‫ت- ل-- ی--- ہ---
t-- l-- y---- h--
Ata janё tё gjithё kёtu. ‫و- س- ل-- ی--- ہ----
w-- s-- l-- y---- h---