Shqip » Gjermanisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [zweiunddreißig]

Im Restaurant 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [zweiunddreißig]

Im Restaurant 4

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipDeutsch
Patate tё skuqura me Ketchup. Ei---- P----- f----- m-- K------.
Dhe dy herё me majonezё. Un- z------ m-- M---------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Un- d------ B-------- m-- S---.
   
Çfarё perimesh keni? Wa- f-- G----- h---- S--?
A keni fasule? Ha--- S-- B-----?
A keni lulelakёr? Ha--- S-- B---------?
   
Unё ha misёr me qejf. Ic- e--- g--- M---.
Unё ha kastravec me qejf. Ic- e--- g--- G-----.
Unё ha domate me qejf. Ic- e--- g--- T------.
   
Hani me qejf pras? Es--- S-- a--- g--- L----?
Hani me qejf lakёr turshi? Es--- S-- a--- g--- S---------?
Hani me qejf thjerёza? Es--- S-- a--- g--- L-----?
   
A i ke qejf karrotat? Is-- d- a--- g--- K-------?
A ke qejf brokolit? Is-- d- a--- g--- B-------?
A i ke qejf specat? Is-- d- a--- g--- P------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ic- m-- k---- Z-------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ic- m-- k---- O-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ic- m-- k---- P----.