Test 1Data:
Koha e kaluar në test::
Score:


Mon Feb 26, 2024

0/10

Klikoni mbi një fjalë
1. unё dhe ti
saya kamu   See hint
2. njё, dy, tre
satu, , tiga   See hint
3. Fёmija do kakao dhe lёng molle.
Anak itu susu cokelat dan sari buah apel.   See hint
4. Enёt janë të palara.
dan gelas itu kotor.   See hint
5. Dua tё shkoj nё aeroport.
Saya ke bandara.   See hint
6. A tё pёlqen mishi i derrit?
Kamu suka babi?   See hint
7. Ku ёshtё stacioni i autobusit?
Di mana busnya?   See hint
8. Ku ёshtё kёshtjella?
Di letak istana?   See hint
9. Merr kremin kundra-diellit me vete.
krim anti sinar matahari.   See hint
10. Mё duhet njё trapano dhe njё kaçavidё.
Saya membutuhkan bor dan obeng.   See hint