Shqip » Hungarisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [harminckettö]

A vendéglőben 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [harminckettö]

A vendéglőben 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipmagyar
Patate tё skuqura me Ketchup. Eg- a--- h------------- k---------.
Dhe dy herё me majonezё. És k-- a----- m---------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. És h---- a--- s--- k------- m--------.
   
Çfarё perimesh keni? Mi---- z------- v--?
A keni fasule? Va- b-----?
A keni lulelakёr? Va- k---------?
   
Unё ha misёr me qejf. Sz------ e---- k--------.
Unё ha kastravec me qejf. Sz------ e---- u------.
Unё ha domate me qejf. Sz------ e---- p-----------.
   
Hani me qejf pras? Es--- ö- s------- h------ i-?
Hani me qejf lakёr turshi? Es--- ö- s------- s--------------- i-?
Hani me qejf thjerёza? Es--- ö- s------- l------ i-?
   
A i ke qejf karrotat? Es--- s------- s--------- i-?
A ke qejf brokolit? Es--- s------- b-------- i-?
A i ke qejf specat? Es--- s------- p------- i-?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ne- s------- a h------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ne- s------- a- o----------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ne- s------- a g-----.