Shqip » Telugu   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [ముప్పై రెండు]
32 [Muppai reṇḍu]

రెస్టారెంట్ వద్ద 4
Resṭāreṇṭ vadda 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [ముప్పై రెండు]
32 [Muppai reṇḍu]

రెస్టారెంట్ వద్ద 4
Resṭāreṇṭ vadda 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipతెలుగు
Patate tё skuqura me Ketchup. నా-- చ----- / ఫ------ ఫ--- ల- క---- త- క-----
N--- c---/ p------ p---- l- k---- t- k----i
Dhe dy herё me majonezё. అల--- ర---- మ--------- త- క-----
A---- r---- m------- t- k----i
Dhe tre herё salçiçe me musardё. ఇం-- మ--- స----- ల- మ------- త- క-----
I--- m--- s---- l- m------ t- k----i
   
Çfarё perimesh keni? మీ వ--- ఏ ఏ క------- ఉ------?
M- v---- ē ē k--------- u-----?
A keni fasule? మీ వ--- చ--------- ఉ------?
M- v---- c------- u-----?
A keni lulelakёr? మీ వ--- క--------- ఉ---?
M- v---- k---------- u---?
   
Unё ha misёr me qejf. నా-- మ---- జ---- క----- త------- ఇ----
N--- m---- j---- k------ t-------- i---ṁ
Unё ha kastravec me qejf. నా-- ద----- త---- అ--- ఇ----
N--- d------- t------ a--- i---ṁ
Unё ha domate me qejf. నా-- ట------ త---- అ--- ఇ----
N--- ṭ------- t------ a--- i---ṁ
   
Hani me qejf pras? మీ-- ల--- క--- త---- ఇ-----?
M--- l-- k--- t------ i-----?
Hani me qejf lakёr turshi? మీ-- స---- క----- క--- త---- ఇ-----?
M--- s----- k---- k--- t------ i-----?
Hani me qejf thjerёza? మీ-- ప------------ క--- త---- ఇ-----?
M--- p------------ k--- t------ i-----?
   
A i ke qejf karrotat? మీ-- క--------- క--- త---- ఇ-----?
M--- k------- k--- t------ i-----?
A ke qejf brokolit? మీ-- బ--------- క--- త---- ఇ-----?
M--- b------- k--- t------ i-----?
A i ke qejf specat? మీ-- క--------- క--- త---- ఇ-----?
M--- k-------- k--- t------ i-----?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. నా-- ఉ----------- ఇ---- ల---
N--- u------------ i---- l--u
S’mё pёlqejnё ullinjtë. నా-- ఓ-------- ఇ---- ల---
N--- ō-------- i---- l--u
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. నా-- మ--------- ఇ---- ల---
N--- m---------- i---- l--u