Phrasebook

tl Past tense of modal verbs 1   »   et Rõhumäärsõnade minevik 1

87 [walumpu’t pito]

Past tense of modal verbs 1

Past tense of modal verbs 1

87 [kaheksakümmend seitse]

Rõhumäärsõnade minevik 1

Piliin kung paano mo gustong makita ang pagsasalin:   
Tagalog Estonian Maglaro higit pa
Kailangan nating diligan ang mga bulaklak. Me-----------li k--tm-. Me pidime lilli kastma. M- p-d-m- l-l-i k-s-m-. ----------------------- Me pidime lilli kastma. 0
Kailangan nating linisin ang apartment. Me -i-im--k----ri är----r------. Me pidime korteri ära koristama. M- p-d-m- k-r-e-i ä-a k-r-s-a-a- -------------------------------- Me pidime korteri ära koristama. 0
Kailangan naming maghugas ng pinggan. M- p-d--e-nõud ä---pese-a. Me pidime nõud ära pesema. M- p-d-m- n-u- ä-a p-s-m-. -------------------------- Me pidime nõud ära pesema. 0
Kailangan nyo bang bayaran ang bayarin? P-d----t- a-ve -ra--a-s-a? Pidite te arve ära maksma? P-d-t- t- a-v- ä-a m-k-m-? -------------------------- Pidite te arve ära maksma? 0
Kailangan nyo bang magbayad bago pumasok? P---t---e---s-ep---- ---t m--sma? Pidite te sissepääsu eest maksma? P-d-t- t- s-s-e-ä-s- e-s- m-k-m-? --------------------------------- Pidite te sissepääsu eest maksma? 0
Kailangan nyo bang magbayad ng multa? Pi-ite-te-----vi----s-a? Pidite te trahvi maksma? P-d-t- t- t-a-v- m-k-m-? ------------------------ Pidite te trahvi maksma? 0
Sino ang dapat nagpaalam? K-s-pidi-----um-? Kes pidi lahkuma? K-s p-d- l-h-u-a- ----------------- Kes pidi lahkuma? 0
Sino ang dapat umuwi ng maaga? Ke--p--i-vara ko-- mine-a? Kes pidi vara koju minema? K-s p-d- v-r- k-j- m-n-m-? -------------------------- Kes pidi vara koju minema? 0
Sino ang dapat sumakay ng tren? Ke--pid- --n-ig---i-ema? Kes pidi rongiga minema? K-s p-d- r-n-i-a m-n-m-? ------------------------ Kes pidi rongiga minema? 0
Ayaw naming magtagal. M- ei t-ht-ud-k-ua-- -----. Me ei tahtnud kauaks jääda. M- e- t-h-n-d k-u-k- j-ä-a- --------------------------- Me ei tahtnud kauaks jääda. 0
Ayaw naming uminom. M- ei--a-tnu--mi---i j-u-. Me ei tahtnud midagi juua. M- e- t-h-n-d m-d-g- j-u-. -------------------------- Me ei tahtnud midagi juua. 0
Ayaw namin mang-istorbo. Me -- -ahtnu---egada. Me ei tahtnud segada. M- e- t-h-n-d s-g-d-. --------------------- Me ei tahtnud segada. 0
Gusto ko pa lang tumawag sa telepono. Ma----tsi- vaid -el-s----. Ma tahtsin vaid helistada. M- t-h-s-n v-i- h-l-s-a-a- -------------------------- Ma tahtsin vaid helistada. 0
Gusto kong tumawag ng taxi. M--t-----n ----o--e-l--a. Ma tahtsin takso tellida. M- t-h-s-n t-k-o t-l-i-a- ------------------------- Ma tahtsin takso tellida. 0
Gusto ko nang umuwi sa totoo lang. Ma-n-m----tah-sin ---- s-ita. Ma nimelt tahtsin koju sõita. M- n-m-l- t-h-s-n k-j- s-i-a- ----------------------------- Ma nimelt tahtsin koju sõita. 0
Akala ko gusto mong tawagan ang asawa mo. Ma-m-t-esin---- -- t--t--d o-a na-sel- --li-t-d-. Ma mõtlesin, et sa tahtsid oma naisele helistada. M- m-t-e-i-, e- s- t-h-s-d o-a n-i-e-e h-l-s-a-a- ------------------------------------------------- Ma mõtlesin, et sa tahtsid oma naisele helistada. 0
Akala ko gusto mong tumawag sa impormasyon. Ma--õtl-sin,-e- -a--aht-i- in-o-um--ile he--s-ada. Ma mõtlesin, et sa tahtsid infonumbrile helistada. M- m-t-e-i-, e- s- t-h-s-d i-f-n-m-r-l- h-l-s-a-a- -------------------------------------------------- Ma mõtlesin, et sa tahtsid infonumbrile helistada. 0
Akala ko gusto mong umorder ng pizza. Ma -õt----n--et -a-t--t--d----sa- ---l-d-. Ma mõtlesin, et sa tahtsid pitsat tellida. M- m-t-e-i-, e- s- t-h-s-d p-t-a- t-l-i-a- ------------------------------------------ Ma mõtlesin, et sa tahtsid pitsat tellida. 0

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -