Phrasebook

tl Past tense of modal verbs 2   »   lv Modālo darbības vārdu pagātne 2

88 [walumpu’t walo]

Past tense of modal verbs 2

Past tense of modal verbs 2

88 [astoņdesmit astoņi]

Modālo darbības vārdu pagātne 2

Piliin kung paano mo gustong makita ang pagsasalin:   
Tagalog Latvian Maglaro higit pa
Ayaw ng anak kong lalaki na maglaro ng manika. Ma-s-d-ls-n-gri-ē-- s--lē-ie-------lli. M--- d--- n-------- s-------- a- l----- M-n- d-l- n-g-i-ē-a s-ē-ē-i-s a- l-l-i- --------------------------------------- Mans dēls negribēja spēlēties ar lelli. 0
Ayaw ng anak kong babae na maglaro ng football. M--- mei-a-ne--i--ja--p---t fu-bol-. M--- m---- n-------- s----- f------- M-n- m-i-a n-g-i-ē-a s-ē-ē- f-t-o-u- ------------------------------------ Mana meita negribēja spēlēt futbolu. 0
Ayaw ng asawa kong makipaglaro ng chess sa akin. Man- s-e-- -egr-b-ja-ar---ni-spē--t----u. M--- s---- n-------- a- m--- s----- š---- M-n- s-e-a n-g-i-ē-a a- m-n- s-ē-ē- š-h-. ----------------------------------------- Mana sieva negribēja ar mani spēlēt šahu. 0
Ayaw mamasyal ng aking mga anak. Mani bē--- n-gri-----iet----ta-gā----. M--- b---- n-------- i-- p------------ M-n- b-r-i n-g-i-ē-a i-t p-s-a-g-t-e-. -------------------------------------- Mani bērni negribēja iet pastaigāties. 0
Ayaw nilang linisin ang silid. Vi-- ne--ib-ja uz--p- -----u. V--- n-------- u----- i------ V-ņ- n-g-i-ē-a u-k-p- i-t-b-. ----------------------------- Viņi negribēja uzkopt istabu. 0
Ayaw nilang matulog. Viņ--n---i---- -et --ltā. V--- n-------- i-- g----- V-ņ- n-g-i-ē-a i-t g-l-ā- ------------------------- Viņi negribēja iet gultā. 0
Bawal siyang kumain ng sorbetes. V-ņš n---īk----- ē-t-sald----u. V--- n---------- ē-- s--------- V-ņ- n-d-ī-s-ē-a ē-t s-l-ē-u-u- ------------------------------- Viņš nedrīkstēja ēst saldējumu. 0
Bawal siyang kumain ng tsokolate. Vi-- n-----s-ē-a-ē-- šok-lā-i. V--- n---------- ē-- š-------- V-ņ- n-d-ī-s-ē-a ē-t š-k-l-d-. ------------------------------ Viņš nedrīkstēja ēst šokolādi. 0
Bawal siyang kumain ng kendi. Viņ----d---------ē------fe-t-s. V--- n---------- ē-- k--------- V-ņ- n-d-ī-s-ē-a ē-t k-n-e-t-s- ------------------------------- Viņš nedrīkstēja ēst konfektes. 0
Pinayagan akong humiling ng isang bagay. Es-d-īks-ē---s-v -a-t k---ē-ēties. E- d-------- s-- k--- k- v-------- E- d-ī-s-ē-u s-v k-u- k- v-l-t-e-. ---------------------------------- Es drīkstēju sev kaut ko vēlēties. 0
Pinayagan akong bumili ng damit. Es dr---tē-u---pir-t--e---lei-u. E- d-------- n------ s-- k------ E- d-ī-s-ē-u n-p-r-t s-v k-e-t-. -------------------------------- Es drīkstēju nopirkt sev kleitu. 0
Pinayagan akong kumuha ng tsokolate. Es d-ī--t-j- pa-e---šokol-d---ko-f--ti. E- d-------- p----- š-------- k-------- E- d-ī-s-ē-u p-ņ-m- š-k-l-d-s k-n-e-t-. --------------------------------------- Es drīkstēju paņemt šokolādes konfekti. 0
Pinayagan kang manigarilyo sa eroplano? Vai--u dr---tē-i lidmašīn- -mēķēt? V-- t- d-------- l-------- s------ V-i t- d-ī-s-ē-i l-d-a-ī-ā s-ē-ē-? ---------------------------------- Vai tu drīkstēji lidmašīnā smēķēt? 0
Pinayagan kang uminom ng alak sa ospital? Va- -u --ī------ -------- dzer- alu? V-- t- d-------- s------- d---- a--- V-i t- d-ī-s-ē-i s-i-n-c- d-e-t a-u- ------------------------------------ Vai tu drīkstēji slimnīcā dzert alu? 0
Pinayagan kang dalhin ang aso sa hotel? Va- tu-d--k--ē-i-ņe-t--ī-zi -z-v---nīcu -uni? V-- t- d-------- ņ--- l---- u- v------- s---- V-i t- d-ī-s-ē-i ņ-m- l-d-i u- v-e-n-c- s-n-? --------------------------------------------- Vai tu drīkstēji ņemt līdzi uz viesnīcu suni? 0
Pinayagan ang mga bata na manatili ng matagal sa labas pag bakasyon. B-------ās----n- --ī-st-j--il----a-ik- --ā. B--------- b---- d-------- i--- p----- ā--- B-ī-d-e-ā- b-r-i d-ī-s-ē-a i-g- p-l-k- ā-ā- ------------------------------------------- Brīvdienās bērni drīkstēja ilgi palikt ārā. 0
Pinayagan silang maglaro sa bakuran nang matagal. Viņi----k-t-ja-il-i--pē-ē-ie- p-gal-ā. V--- d-------- i--- s-------- p------- V-ņ- d-ī-s-ē-a i-g- s-ē-ē-i-s p-g-l-ā- -------------------------------------- Viņi drīkstēja ilgi spēlēties pagalmā. 0
Pinayagan silang magpuyat. V-ņi -r------a i--i p-li---no-o--. V--- d-------- i--- p----- n------ V-ņ- d-ī-s-ē-a i-g- p-l-k- n-m-d-. ---------------------------------- Viņi drīkstēja ilgi palikt nomodā. 0

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -