Phrasebook

tl Past tense 4   »   lv Pagātne 4

84 [walumpu’t apat]

Past tense 4

Past tense 4

84 [astoņdesmit četri]

Pagātne 4

Piliin kung paano mo gustong makita ang pagsasalin:   
Tagalog Latvian Maglaro higit pa
basahin la--t lasīt l-s-t ----- lasīt 0
Nagbasa ako. Es-la-ī--. Es lasīju. E- l-s-j-. ---------- Es lasīju. 0
Nabasa ko na ang buong nobela. Es -zla-īj--vi-- --m--u. Es izlasīju visu romānu. E- i-l-s-j- v-s- r-m-n-. ------------------------ Es izlasīju visu romānu. 0
intindihin s-prast saprast s-p-a-t ------- saprast 0
Naintindihan ko. Es -a-----. Es sapratu. E- s-p-a-u- ----------- Es sapratu. 0
Naintindihan ko ang buong teksto. E- -a---t- v-s- -e--t-. Es sapratu visu tekstu. E- s-p-a-u v-s- t-k-t-. ----------------------- Es sapratu visu tekstu. 0
sagutin at--l--t atbildēt a-b-l-ē- -------- atbildēt 0
Sumagot ako. E----b-----u. Es atbildēju. E- a-b-l-ē-u- ------------- Es atbildēju. 0
Sinagot ko ang lahat ng mga katanungan. Es atbi---ju -z visi-m---ut--umie-. Es atbildēju uz visiem jautājumiem. E- a-b-l-ē-u u- v-s-e- j-u-ā-u-i-m- ----------------------------------- Es atbildēju uz visiem jautājumiem. 0
Alam ko yan – alam ko yun. Es-------u-- es t------j-. Es to zinu – es to zināju. E- t- z-n- – e- t- z-n-j-. -------------------------- Es to zinu – es to zināju. 0
Sinusulat ko iyon – Sinulat ko iyon. Es-t--r-ks-u – -s -o --r-kst-ju. Es to rakstu – es to uzrakstīju. E- t- r-k-t- – e- t- u-r-k-t-j-. -------------------------------- Es to rakstu – es to uzrakstīju. 0
Naririnig ko iyon – Narinig ko iyon. Es--o dz-rd- – -- t- dz--dēju. Es to dzirdu – es to dzirdēju. E- t- d-i-d- – e- t- d-i-d-j-. ------------------------------ Es to dzirdu – es to dzirdēju. 0
Makukuha ko ito – Nakuha ko ito. E- -o --su-–-es t- atn-s-. Es to nesu – es to atnesu. E- t- n-s- – e- t- a-n-s-. -------------------------- Es to nesu – es to atnesu. 0
Dadalhin ko iyon – dinala ko iyon. Es-t------ - -s-t--at--s-. Es to nesu – es to atnesu. E- t- n-s- – e- t- a-n-s-. -------------------------- Es to nesu – es to atnesu. 0
Bibilhin ko iyon – binili ko iyon. E- to -ē--u----- -o -o--r-u. Es to pērku – es to nopirku. E- t- p-r-u – e- t- n-p-r-u- ---------------------------- Es to pērku – es to nopirku. 0
Inaasahan ko iyon – Inasahan ko iyon. E---- ---d- ---- ---g-id-j-. Es to gaidu – es to gaidīju. E- t- g-i-u – e- t- g-i-ī-u- ---------------------------- Es to gaidu – es to gaidīju. 0
Ipapaliwanag ko iyon – Ipinaliwanag ko iyon. Es-t--pa--a--ro---–-e- to---sk-id----. Es to paskaidroju – es to paskaidroju. E- t- p-s-a-d-o-u – e- t- p-s-a-d-o-u- -------------------------------------- Es to paskaidroju – es to paskaidroju. 0
Alam ko yun – alam ko na yun. Es--o---zīst-----s ---p-z-nu. Es to pazīstu – es to pazinu. E- t- p-z-s-u – e- t- p-z-n-. ----------------------------- Es to pazīstu – es to pazinu. 0

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -