Phrasebook

tl Past tense 4   »   kk Past tense 4

84 [walumpu’t apat]

Past tense 4

Past tense 4

84 [сексен төрт]

84 [seksen tört]

Past tense 4

[Ötken şaq 4]

Maaari kang mag-click sa bawat blangko upang makita ang teksto o:   
Tagalog Kazakh Maglaro higit pa
basahin оқу оқу 0
o-- oqw oqw o-w ---
Nagbasa ako. Ме- о-----. Мен оқыдым. 0
M-- o-----. Me- o-----. Men oqıdım. M-n o-ı-ı-. ----------.
Nabasa ko na ang buong nobela. Бү--- р------ о--- ш-----. Бүкіл романды оқып шықтым. 0
B---- r------ o--- ş-----. Bü--- r------ o--- ş-----. Bükil romandı oqıp şıqtım. B-k-l r-m-n-ı o-ı- ş-q-ı-. -------------------------.
intindihin тү---у түсіну 0
t----- tü---w tüsinw t-s-n- ------
Naintindihan ko. Ме- т-------. Мен түсіндім. 0
M-- t-------. Me- t-------. Men tüsindim. M-n t-s-n-i-. ------------.
Naintindihan ko ang buong teksto. Ме- б---- м------ т-------. Мен бүкіл мәтінді түсіндім. 0
M-- b---- m------ t-------. Me- b---- m------ t-------. Men bükil mätindi tüsindim. M-n b-k-l m-t-n-i t-s-n-i-. --------------------------.
sagutin жа--- б--у жауап беру 0
j---- b--- ja--- b--w jawap berw j-w-p b-r- ----------
Sumagot ako. Ме- ж---- б-----. Мен жауап бердім. 0
M-- j---- b-----. Me- j---- b-----. Men jawap berdim. M-n j-w-p b-r-i-. ----------------.
Sinagot ko ang lahat ng mga katanungan. Ме- б----- с------ ж---- б-----. Мен барлық сұраққа жауап бердім. 0
M-- b----- s------ j---- b-----. Me- b----- s------ j---- b-----. Men barlıq suraqqa jawap berdim. M-n b-r-ı- s-r-q-a j-w-p b-r-i-. -------------------------------.
Alam ko yan – alam ko yun. Ме- м--- б------ – м-- м--- б-----. Мен мұны білемін – мен мұны білдім. 0
M-- m--- b------ – m-- m--- b-----. Me- m--- b------ – m-- m--- b-----. Men munı bilemin – men munı bildim. M-n m-n- b-l-m-n – m-n m-n- b-l-i-. -----------------–----------------.
Sinusulat ko iyon – Sinulat ko iyon. Ме- м--- ж------ – м-- м--- ж-----. Мен мұны жазамын – мен мұны жаздым. 0
M-- m--- j------ – m-- m--- j-----. Me- m--- j------ – m-- m--- j-----. Men munı jazamın – men munı jazdım. M-n m-n- j-z-m-n – m-n m-n- j-z-ı-. -----------------–----------------.
Naririnig ko iyon – Narinig ko iyon. Ме- м--- е---- о------ – м-- м--- е------. Мен мұны естіп отырмын – мен мұны естідім. 0
M-- m--- e---- o------ – m-- m--- e------. Me- m--- e---- o------ – m-- m--- e------. Men munı estip otırmın – men munı estidim. M-n m-n- e-t-p o-ı-m-n – m-n m-n- e-t-d-m. -----------------------–-----------------.
Makukuha ko ito – Nakuha ko ito. Ме- м--- а--- к------ – м-- м--- а--- к-----. Мен мұны алып келемін – мен мұны алып келдім. 0
M-- m--- a--- k------ – m-- m--- a--- k-----. Me- m--- a--- k------ – m-- m--- a--- k-----. Men munı alıp kelemin – men munı alıp keldim. M-n m-n- a-ı- k-l-m-n – m-n m-n- a-ı- k-l-i-. ----------------------–---------------------.
Dadalhin ko iyon – dinala ko iyon. Ме- м--- ә---- ж------- – м-- м--- ә------. Мен мұны әкеле жатырмын – мен мұны әкелдім. 0
M-- m--- ä---- j------- – m-- m--- ä------. Me- m--- ä---- j------- – m-- m--- ä------. Men munı äkele jatırmın – men munı äkeldim. M-n m-n- ä-e-e j-t-r-ı- – m-n m-n- ä-e-d-m. ------------------------–-----------------.
Bibilhin ko iyon – binili ko iyon. Ме- м--- с---- а----- – м-- м--- с---- а----. Мен мұны сатып аламын – мен мұны сатып алдым. 0
M-- m--- s---- a----- – m-- m--- s---- a----. Me- m--- s---- a----- – m-- m--- s---- a----. Men munı satıp alamın – men munı satıp aldım. M-n m-n- s-t-p a-a-ı- – m-n m-n- s-t-p a-d-m. ----------------------–---------------------.
Inaasahan ko iyon – Inasahan ko iyon. Ме- о---- к---- ж----- – м-- о---- к-----. Мен осыны күтіп жүрмін – мен осыны күттім. 0
M-- o---- k---- j----- – m-- o---- k-----. Me- o---- k---- j----- – m-- o---- k-----. Men osını kütip jürmin – men osını küttim. M-n o-ı-ı k-t-p j-r-i- – m-n o-ı-ı k-t-i-. -----------------------–-----------------.
Ipapaliwanag ko iyon – Ipinaliwanag ko iyon. Ме- м--- т----------- – м-- м--- т----------. Мен мұны түсіндіремін – мен мұны түсіндірдім. 0
M-- m--- t----------- – m-- m--- t----------. Me- m--- t----------- – m-- m--- t----------. Men munı tüsindiremin – men munı tüsindirdim. M-n m-n- t-s-n-i-e-i- – m-n m-n- t-s-n-i-d-m. ----------------------–---------------------.
Alam ko yun – alam ko na yun. Ме- м--- б------ ---- м--- б-----. Мен мұны білемін -мен мұны білдім. 0
M-- m--- b------ -m-- m--- b-----. Me- m--- b------ ---- m--- b-----. Men munı bilemin -men munı bildim. M-n m-n- b-l-m-n -m-n m-n- b-l-i-. ---------------------------------.

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -