Phrasebook

tl Past tense 4   »   fa ‫ زمان گذشته 4‬

84 [walumpu’t apat]

Past tense 4

Past tense 4

‫84 [هشتاد و چهار]‬

84 [hashtâd-o-cha-hâr]

‫ زمان گذشته 4‬

[zamâne gozashte 4]

Maaari kang mag-click sa bawat blangko upang makita ang teksto o:   
Tagalog Persian Maglaro higit pa
basahin ‫خ-----‬ ‫خواندن‬ 0
kh----nkhândan
Nagbasa ako. ‫م- خ----- ا-.‬ ‫من خوانده ام.‬ 0
ma- k--------.man khânde-am.
Nabasa ko na ang buong nobela. ‫م- ت--- ر--- ر- خ----- ا-.‬ ‫من تمام رمان را خوانده ام.‬ 0
ma- t----- r---- r- k--------.man tamâme român râ khânde-am.
intindihin ‫ف-----‬ ‫فهمیدن‬ 0
fa-----nfahmidan
Naintindihan ko. ‫م- ف----- ا-.‬ ‫من فهمیده ام.‬ 0
ma- f---------.man fahmide-am.
Naintindihan ko ang buong teksto. ‫م- ت--- م-- ر- ف----- ا-/ف-----.‬ ‫من تمام متن را فهمیده ام/فهمیدم.‬ 0
ma- t----- m--- r- f---------.man tamâme matn râ fahmide-am.
sagutin ‫پ--- د---‬ ‫پاسخ دادن‬ 0
pâ---- d---npâsokh dâdan
Sumagot ako. ‫م- پ--- د--- ا-.‬ ‫من پاسخ داده ام.‬ 0
ma- p----- d------.man pâsokh dâde-am.
Sinagot ko ang lahat ng mga katanungan. ‫م- ب- ت----------- پ--- د--- ا-.‬ ‫من به تمامی‌سوالات پاسخ داده ام.‬ 0
ma- b- t-------- s----- p----- d------.man be tamâmi-ye soâlât pâsokh dâde-am.
Alam ko yan – alam ko yun. ‫م- آ- ر- م------ – م- آ- ر- م--------.‬ ‫من آن را می‌دانم – من آن را می‌دانستم.‬ 0
ma- â- r- m------ - m-- â- r- m---------.man ân râ midânam - man ân râ midânestam.
Sinusulat ko iyon – Sinulat ko iyon. ‫م- آ- ر- م------- – م- آ- ر- ن---- ا-.‬ ‫من آن را می‌نویسم – من آن را نوشته ام.‬ 0
ma- â- r- m-------- - m-- â- r- n----------.man ân râ minevisam - man ân râ neveshte-am.
Naririnig ko iyon – Narinig ko iyon. ‫م- آ- ر- م------ – م- آ- ر- ش---- ا-.‬ ‫من آن را می‌شنوم – من آن را شنیده ام.‬ 0
ma- â- r- m--------- - m-- â- r- s---------.man ân râ mishenavam - man ân râ shenide-am.
Makukuha ko ito – Nakuha ko ito. ‫م- آ- ر- م------ – م- آ- ر- گ---- ا-.‬ ‫من آن را می‌گیرم – من آن را گرفته ام.‬ 0
ma- â- r- m------ - m-- â- r- g---------.man ân râ migiram - man ân râ gerefte-am.
Dadalhin ko iyon – dinala ko iyon. ‫م- آ- ر- م------ – م- آ- ر- آ---- ا-.‬ ‫من آن را می‌آورم – من آن را آورده ام.‬ 0
ma- â- r- m-------- - m-- â- r- â--------.man ân râ mi-âvaram - man ân râ âvarde-am.
Bibilhin ko iyon – binili ko iyon. ‫م- آ- ر- م----- – م- آ- ر- خ---- ا-.‬ ‫من آن را می‌خرم – من آن را خریده ام.‬ 0
ma- â- r- m-------- - m-- â- r- k---------.man ân râ mi-kharam - man ân râ kharide-am.
Inaasahan ko iyon – Inasahan ko iyon. ‫م- م---- آ- ه--- – م- م---- آ- ب--- ا-.‬ ‫من منتظر آن هستم – من منتظر آن بوده ام.‬ 0
ma- m-------- â- h----- - m-- m-------- â- b------.man montazere ân hastam - man montazere ân bude-am.
Ipapaliwanag ko iyon – Ipinaliwanag ko iyon. ‫م- آ- ر- ت---- م----- – م- آ- ر- ت---- د--- ا-.‬ ‫من آن را توضیح می‌دهم – من آن را توضیح داده ام.‬ 0
ma- â- r- t---- m------ - m-- â- r- t---- d------.man ân râ tozih midaham - man ân râ tozih dâde-am.
Alam ko yun – alam ko na yun. ‫م- آ- ر- م------- – م- آ- ر- م--------.‬ ‫من آن را می‌شناسم – من آن را می‌شناختم.‬ 0
ma- â- r- m--------- - m-- â- r- s-----------.man ân râ mishenâsam - man ân râ shenâkhte-am.

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -