Phrasebook

tl Past tense 3   »   uk Минулий час 3

83 [walumpu’t tatlo]

Past tense 3

Past tense 3

83 [вісімдесят три]

83 [visimdesyat try]

Минулий час 3

[Mynulyy̆ chas 3]

Piliin kung paano mo gustong makita ang pagsasalin:   
Tagalog Ukrainian Maglaro higit pa
pagtawag Тел-ф-н-в--и Т----------- Т-л-ф-н-в-т- ------------ Телефонувати 0
Telef--uvaty T----------- T-l-f-n-v-t- ------------ Telefonuvaty
Tumawag na ako. Я-те-----ува--/-т-л---ну-ала. Я т---------- / т------------ Я т-л-ф-н-в-в / т-л-ф-н-в-л-. ----------------------------- Я телефонував / телефонувала. 0
Y--te--f-nu--v --tel--o-uva-a. Y- t---------- / t------------ Y- t-l-f-n-v-v / t-l-f-n-v-l-. ------------------------------ YA telefonuvav / telefonuvala.
Nasa telepono ako sa buong oras. Я-в-сь час т----ону-а-----ел-фо-ув---. Я в--- ч-- т---------- / т------------ Я в-с- ч-с т-л-ф-н-в-в / т-л-ф-н-в-л-. -------------------------------------- Я весь час телефонував / телефонувала. 0
Y--v--ʹ--h-s--el----u--v - t--ef-nuv-l-. Y- v--- c--- t---------- / t------------ Y- v-s- c-a- t-l-f-n-v-v / t-l-f-n-v-l-. ---------------------------------------- YA vesʹ chas telefonuvav / telefonuvala.
magtanong З-п--у-а-и З--------- З-п-т-в-т- ---------- Запитувати 0
Za--tuva-y Z--------- Z-p-t-v-t- ---------- Zapytuvaty
Nagtanong ako. Я з--и----- -а--та--. Я з------ / з-------- Я з-п-т-в / з-п-т-л-. --------------------- Я запитав / запитала. 0
YA--a-y--v---z-p--al-. Y- z------ / z-------- Y- z-p-t-v / z-p-t-l-. ---------------------- YA zapytav / zapytala.
Lagi kong nagtatanong. Я -ап-т--а------пи--вал- -ав--и. Я з-------- / з--------- з------ Я з-п-т-в-в / з-п-т-в-л- з-в-д-. -------------------------------- Я запитував / запитувала завжди. 0
YA-z---t--av--------uv--- z-vz-dy. Y- z-------- / z--------- z------- Y- z-p-t-v-v / z-p-t-v-l- z-v-h-y- ---------------------------------- YA zapytuvav / zapytuvala zavzhdy.
magkwento ng Р-з-ові---и Р---------- Р-з-о-і-а-и ----------- Розповідати 0
Roz--vid-ty R---------- R-z-o-i-a-y ----------- Rozpovidaty
Nagkwento ako. Я --зпо----/ р--п-----. Я р------- / р--------- Я р-з-о-і- / р-з-о-і-а- ----------------------- Я розповів / розповіла. 0
Y- roz-oviv - r-zp-v--a. Y- r------- / r--------- Y- r-z-o-i- / r-z-o-i-a- ------------------------ YA rozpoviv / rozpovila.
Nagkwento na ako ng buo. Я-роз-о--в - -о--о-іла ---у -сто--ю. Я р------- / р-------- ц--- і------- Я р-з-о-і- / р-з-о-і-а ц-л- і-т-р-ю- ------------------------------------ Я розповів / розповіла цілу історію. 0
YA ro-povi- / r----vil--t-il--i----iy-. Y- r------- / r-------- t---- i-------- Y- r-z-o-i- / r-z-o-i-a t-i-u i-t-r-y-. --------------------------------------- YA rozpoviv / rozpovila tsilu istoriyu.
mag-aral В--т-ся В------ В-и-и-я ------- Вчитися 0
Vchyt-s-a V-------- V-h-t-s-a --------- Vchytysya
Nag-aral ako. Я-вч-в-я-/ вчи-ас-. Я в----- / в------- Я в-и-с- / в-и-а-я- ------------------- Я вчився / вчилася. 0
YA---h--s-a --vch---sy-. Y- v------- / v--------- Y- v-h-v-y- / v-h-l-s-a- ------------------------ YA vchyvsya / vchylasya.
Nag-aral ako buong gabi. Я---и--я ------а-- ц---й--е-ір. Я в----- / в------ ц---- в----- Я в-и-с- / в-и-а-я ц-л-й в-ч-р- ------------------------------- Я вчився / вчилася цілий вечір. 0
YA vchyv--a - -c--l---- t--l--̆ ve--ir. Y- v------- / v-------- t------ v------ Y- v-h-v-y- / v-h-l-s-a t-i-y-̆ v-c-i-. --------------------------------------- YA vchyvsya / vchylasya tsilyy̆ vechir.
trabaho П-ац-в-ти П-------- П-а-ю-а-и --------- Працювати 0
P-a-sy--aty P---------- P-a-s-u-a-y ----------- Pratsyuvaty
Ako ay nagtrabaho. Я----ц---в---п---юв-л-. Я п------- / п--------- Я п-а-ю-а- / п-а-ю-а-а- ----------------------- Я працював / працювала. 0
Y- pra-s-uv-v-/ -r-ts--va-a. Y- p--------- / p----------- Y- p-a-s-u-a- / p-a-s-u-a-a- ---------------------------- YA pratsyuvav / pratsyuvala.
Nagtrabaho ako buong araw. Я--ра-юва- - -р-----л- -е-ь-----. Я п------- / п-------- в--- д---- Я п-а-ю-а- / п-а-ю-а-а в-с- д-н-. --------------------------------- Я працював / працювала весь день. 0
YA--ra----v-- / pr------a-- v-sʹ -e--. Y- p--------- / p---------- v--- d---- Y- p-a-s-u-a- / p-a-s-u-a-a v-s- d-n-. -------------------------------------- YA pratsyuvav / pratsyuvala vesʹ denʹ.
kumain Ї--и Ї--- Ї-т- ---- Їсти 0
I-sty I---- I-s-y ----- Ïsty
Kumain na ako. Я-з-ї--/ -’ї--. Я з--- / з----- Я з-ї- / з-ї-а- --------------- Я з’їв / з’їла. 0
Y-----̈v-- ------. Y- z---- / z------ Y- z-i-v / z-i-l-. ------------------ YA zʺïv / zʺïla.
Kinain ko lahat ng pagkain. Я з’їв ------а -сю-ї--. Я з--- / з---- у-- ї--- Я з-ї- / з-ї-а у-ю ї-у- ----------------------- Я з’їв / з’їла усю їжу. 0
YA--ʺi-v-/ zʺ---a u--u -̈-hu. Y- z---- / z----- u--- i----- Y- z-i-v / z-i-l- u-y- i-z-u- ----------------------------- YA zʺïv / zʺïla usyu ïzhu.

-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -